Steroid Kullanımının Kas Oluşumuna Etkileri

Steroid Satış Destek Hattı


Steroid Kür Reklam

Steroid Kullanımının Kas Oluşumuna Etkileri

Bu yazının tamamını steroid kullanımıyla ilgili kesinlikle bir uzman değilim diyerek önsöz edelim. Şahsen, kas inşa etme, performans geliştirme veya benzeri bir yarar elde etme amacıyla steroidler veya herhangi bir ilacı hiç kullanmadım. Dürüst olmak gerekirse bunu yapmayı hiç düşünmedim, ne de gelecekte bunu düşünmeyi düşünmezdim. Sadece ben.

Başkalarının bu amaçlar için steroid / ilaç kullanıp kullanmamaya gelince … Dürüst olmak gerekirse saçmalık veremedim. Bu senin bedenin, senin kararın. Yaptığın şey benim işim değil ve bu benim için de önemli değil.

Onun kas geliştirme ve performans arttırıcı etkileri gizli veya (sadece kişisel nedenlerle fazla) hakkında yalan küçümsedi, ya da sadece olumsuz olanları etkiler bir şekilde aldatıcı kullanıldığında steroid kullanımı bana olsun MU tek zamandır yok Aslında steroid kullanın.

Bu nasıl olabilir, sorarsın? Saniyede göstereceğim. Ama önce, bilmen gereken bir şey var …

Steroidler vs Doğal: Yakın Değil

Çoğumuzun tahmin edebileceği gibi, steroid kullanan ortalama kişi, kas inşa etme ve performansı iyileştirme konusunda doğal olan ve hiçbir şeyi kullanmayan (özellikle eşit olan herkesten) daha iyi sonuçlar alacaktır. Bu sağduyu, değil mi?

Ancak sizi şaşırtacak gerçek fark derecesi. Ortaya çıktıkça, bu farkı açıkça gösteren bir spesifik çalışma bulunmaktadır.

Steroid Kür Reklam

Çalışma

Bu 10 haftalık bir çalışma , 19 ila 40 yaşları arasında normal ağırlıkta 43 erkek bir grup aldı. Bunların hepsinde bir miktar ağırlık tecrübesi vardı. Bu adamlar daha sonra 4 farklı gruba ayrıldı:

 • Grup 1 herhangi bir egzersiz yapmadı ve herhangi bir steroid veya ilaç formu almadı. (Doğal çocuklar ağırlık eğitimini almıyorlar.)
 • Grup 2 herhangi bir egzersiz yapmadı, ancak haftada 600 mg testosteron enantat enjeksiyonu yaptı. (Uyuşturucu kullananlar kilo eğitimi almamaktadır.)
 • Grup 3 egzersizini yapmadı, ancak herhangi bir steroid veya ilaç formu almadılar. (Tabii çocuklar ağırlık eğitimini alırlar.)
 • Grup DID egzersizi yaptıklarında haftada 600 mg testosteron enantat enjeksiyonu yaptık. (Uyuşturucu kullanıcıları ağırlık eğitimine devam ediyor.)

Tüm diyetleri (kalori alımı, protein alımı, besin maddesi alımı vb.), Her kişinin vücut ağırlığına göre standartlaştırıldı, gerektiğinde kaydedildi, doğrulandı ve ayarlandı. Ağırlık eğitimini (grup 3 ve 4) alan iki grup da her hafta aynı denetlenen egzersizleri izledi.

Anlamı, bazı grupların kilo eğitimiydi ya da olmamaları, bazıları uyuşturucu kullanıyor ya da kullanmıyormuş gibi … her şey (diyet ve eğitim) eşitti ve eşitti.

Sonuçlar

Tahmin et ne oldu?

 • Grup 1 (doğal egzersiz, doğal) önemli bir değişiklik yaşamadı. Orada şaşkınlık yok.
 • Grup 2 (egzersiz yapmaksızın, uyuşturucu kullanımı olmadan) 7 kilo kas yapabildi. Bu bir yazım hatası değil. Testosteron enjeksiyon uygulanan ve grup DEĞİL çalışma dışarı hiç kas 7 £ kazandı.
 • Grup 3 (egzersiz, doğal) yaklaşık 4 kilo kas inşa etmeyi başardı.
 • Grup 4 (egzersiz, uyuşturucu kullanımı) yaklaşık 13 kilo kas yapabildi.

Peki bu Çalışma bize Ne Gösteriyor?

Yeni başlayanlar için, eğer doğalysanız ve herhangi bir ağırlık eğitimi yapmıyorsanız, kas yapı sonuçlarınız emilecektir. Ama hepimiz bunu zaten biliyorduk.

İkincisi, steroidlerin kas yapım etkileri oldukça önemlidir . Özdeş egzersiz rutinleri ve diyeti rağmen aynı zamanda testosteron enjeksiyon uygulanan edildi adamlar kazanmış 3 yılı KEZ aynı süre içinde doğal adamlar kadar kas gibi. Ortalama fark 13 lbs kazanılmış sadece 4 £ oldu.

Ve üçüncü … burada herkesin en deli parçası. Testosteron enjeksiyonları alma ve grup DEĞİL ağırlık antrenmanı herhangi bir biçimde yapıyor olursa olsun hala kazanmış önemli ölçüde ağırlık çalışması VARDI doğal çocuklardan daha fazla kas. Fark 7 lbs kazanılmış 4 lbs kazandı.

Uyuşturucu kullanan ve hiçbir şey yapmayan erkekler haftada 3 kez kilo egzersizi olan doğal çocuklardan daha fazla kas inşa ettiler. Ne kadar deli bu?

Ben ilgili yazımda biliyorum ne kadar kas sen kazanabilir kişinin hızı ve kas büyümesi sınırı etkileyen ana faktörlerden biri olarak steroid / uyuşturucu kullanımından söz, ancak etkileri BU anlamlı olacağını düşündün? Yok hayır? Şey … sürpriz! Onlar.

Benim büyük puanlarım

Ve açıklığa kavuşturmak için sana, bu çalışmayı, steroidleri / uyuşturucu kullanan herkesin tonlarca sıkı çalışma ve gayret göstermeden kullandığını söylemek istemiyorum. Kesinlikle doğru değil.

Bunun yerine, size şunu göstermek için bu çalışmayı söylüyorum:

 • Her şeyden önce (diyet, egzersiz, çaba seviyesi, vb.) Eşit olduğunda steroidler daha iyi bir işe yarar.
 • Hatta yokluğunda HERHANGİ hiç eğitim, sıkı çalışma ve çabayla, steroidler hala bir shitload iyi çalışırlar.

Neden bunu sana söylüyorum Bu gerçeklerin tamamen farkında olmamak, doğal erkeklerle kadınların, trenlerini, nasıl yediğini, tavsiyelerini güvendikleri, hangi gerçekçi sonuçlarını beklediklerini, hangi hedefleri koyduklarını, neyi inandıklarını iddia ettikleri konusunda çok büyük hatalar yapmalarına neden olur; ve hangi ürünleri ve eklerini paralarını harcadıklarını.

Steroid Kullanımı NON-Steroid Kullanıcıları Olumsuz Olarak Nasıl Etkiler?

Çeşitli performans geliştirme / kas oluşturma ilaçlarını kullanmanın getireceği doğrudan “yan etkiler” hakkında konuşmuyorum … Doğal insanların bilmeden (ve çoğu kez aldatıcı olarak) maruz kaldıklarından kaynaklanan dolaylı etkilerden bahsediyorum. kullananlara.

Ne demek istediğimi göstermek için, ortaya çıkan sorunların bazı yaygın örnekleri şunlardır:

 • “Ne Yapıyorlar” Sorunu

Örneğin, gezegendeki hemen hemen her spor salonunda bulabileceğiniz harika, harika adamı düşünün. Ortalama görünümlü cesetleri olan insanların denizleri arasında anında beliren adam. Çoğu adamın bir spor salonuna baktığını düşünen bir adamdan bahsediyorum: “Bu adamın ne yaptığını öğrenmem lazım, o yüzden de yapmaya başlayabilirim ve onun kadar müthiş görünebilirim!”

Aynı düşünce, dergilerdeki vücut geliştiricilerine, bazı filmdeki A listesinde ünlülere, İnternet forumlarında ve web sitelerindeki kriketli çocuklara bakarken ortaya çıkar. Onlara bakıyor, kazandıkları sonuçları görüyoruz ve ilk içgüdülerimiz yaptıkları her şeyi tekrarlamaktır.

Harika bir fikir gibi görünüyor … ve muhtemelen hepimiz daha önce oradaydık. Yani, eğer bir şeyler onlar için o kadar iyi çalıştıysa, aynı harika sonuçlar elde edebilmek için kesinlikle yapmalıyız. Sağ? Teorik olarak tabii. Fakat gerçekte, steroid / uyuşturucu kullanımı genellikle bu teoriyi geçersiz kılar.

Görüyorsun, çeşitli steroidler ve ilaçlar işe yaramayacak şeyler zaten yine de çalışmaya izin verir. Anlamı, uyuşturucu kullanımı, boktan bir diyet veya egzersiz programını telafi edebilir. Doğal bir stajyer için korkunç bir şekilde işe yarayacak bir şeyin, doğal olmayan bir kişi için inanılmaz derecede iyi olmasını sağlayabilir. Cehennem, yukarıdaki çalışmanın gösterdiği gibi, uyuşturucular, başta bile eğitim almamak için telafi edilebilir.

Yani “müthiş gövdeli” insanların yaptıklarını sıkça gördüğünüz tipik bir vücut geliştirme saçmalıklarının tümünü biliyor musunuz ? 100 seti, bunun 100 seti, 20 izolasyon egzersizleri, bunun 20 üstü. Tipik yüksek hacim (genellikle düşük frekans) ” gezegendeki her saygın antrenör ve güç antrenörünün saçmalık olarak gördüğü pompa eğitimi çöpleri ” her açıdan kaslarınızdan saçmalık patlatır ” ?

Doğal olan insanlar için … saçmalık … Ancak, denklem içine steroid / ilaç ekleyin ve bu da değişir.

Yeterli uyuşturucu kullanıldığında, kişinin egzersiz rutini bina kasları açısından sınırda kalmaz hale gelir. Spor salonuna gidebilir ve başınızı 45 dakika boyunca bir duvara vurabilir ve yine normal doğan adamın doğru biçimde eğitilmesinden ve kıçını hazırlamandan önemli ölçüde daha iyi sonuçlar almaya son vereceksiniz.

Ve burada, “yaptıklarını yapma” fikrinin, yalnızca o kişinin vücudunun nasıl göründüğü ile ilgili problemi yatıyor. Tabii, onlar olabilir doğru şeyler yapıyor olması ve olabilir aynı şeyi yarar. Ancak, aynı zamanda kolaylıkla her şeyi yanlış yapıyor olmaları ve steroidlerin / kasların kas yapım etkileri, yine de onlar için iyi çalışmasına izin vermiş olabilir.

Bu ikinci durum, bize doğal insanlara aptal gibi eğitim veriyor ve kesinlikle başka bir yere gitmiyor (muhtemelen fazla eğitim görmüş ve yaralı olanlar hariç).

 • “Aldatıcı Davalar” Sorunu

Tabii ki doğal olmayan adamları içermeyen her türlü kas geliştirme programı, ürünü veya ek kitabı için bir reklam veya satış sayfası gördüğümü son hatırlamıyorum. İster ürünü kullanıyor olsunlar, isterse program için referanslar sunmak, ek tutmak ya da önceki ve sonraki resimlerde kullanılmak olsunlar, steroid / uyuşturucu kullanımı pek çok kas yapı ürünü arasında aldatıcı satış taktiklerinden biridir.

Niye ya? Dolayısıyla doğal insanlar bunu görüp düşünüyor: “Vay canına … sadece birkaç hafta içinde kazanılan X kilo kas!” Kahretsin! Bu şimşek hızlı kas büyümesi bro! Bu programı / ürünü / takvimi almak için bekleyemem ve aynı şaşırtıcı sonuçları elde edin! ”

Sadece küçük bir sorun var. Bu adamların kullandığı ilaçları kullanmadıkça, aynı sonuçları alamazsın. Çoğu durumda, muhtemelen hiç sonuç almazsınız.

Ancak, bu sadece diyet ve fitness endüstrisinin doğası. İnsanları kandırarak, bir şeylerin her şeyden önemli ölçüde daha iyi / daha hızlı / daha kolay çalışacağını düşünmesine gerek olan her şeyi yapın. Steroid ve uyuşturucu kullanımı, sadece bu yanılsamayı yaratmada kullanılan birçok yöntemden biridir. Farkında değilseniz (çoğu insan gibi), çöpünüzde ton başına para harcıyorsun demektir.

 • “Gerçekçi Olmayan Erkek Beklentileri” Sorunu

Daha önce ayrıntılı olarak anlattığım gibi, doğal bir stajyer için kas hızının gerçek hızı ve sınırı çoğu insandan (özellikle erkeklerden) daha yavaş ve daha az düşünüyor ve umuyor. Ancak daha önceki çalışmadan olduğu gibi karışıma steroid veya uyuşturucu ekleyin ve bu oranlar ve sınırlar BÜYÜK aşıldı.

Ve gerçek anlamda beklentileri, kasın herhangi bir miktarını doğal olarak oluşturmak isteyen hemen hemen her adamın zihnine koyan bu önemli farklılıktır. Tahmin etmeye başlayınca, kasınızı gerçekten daha hızlı veya daha kolay inşa edebilmeniz gerektiğini düşünmeye başlayın?

İmkansız sonuçlar arayan gezegende her diyet ve egzersiz yapmaya çalışırken çaba harcıyorsun. Paranı daha yararsız saçmalıklarla harcıyorsun. Vaktinizi boşa harcamış bir şeyi aramakla harcıyorsunuz (tabii ki en azından). Muhtemelen olmadığınız halde başarısız olduğunuzu sürekli düşünürsünüz.

Her şey gerçekte doğal olarak başarıyla gerçekleştirilebilecek şeyler hakkında gerçekçi olmayan beklentilere sahip olduğunuzdan ve başkalarının steroid / uyuşturucu kullanımının sıklıkla orada ne ifade ettiğinden gerçekleşir.

 • “Gerçekçi Olmayan Kadın Korkuları” Sorunu

Başvurduğum çalışmanın erkekler üzerinde yapıldığını ve steroitler hakkında söylediğim şeylerin çoğunluğunun erkeklere yönelik olduğunu belirttim. Ama bayanlar, sizin için de önemli bir mesaj var.

Kadınlar için egzersiz rutinlerinin neden emileceğiyle ilgili makalemi hatırla ? Çoğu kadınun, “çok büyük ve hantal” olma korkusuna nasıl sahip olduğu korkusu, eğitimin doğru şekilde yapılmasını engelleyen saf saçmalık mısınız?

Öyleyse, o zaman muhtemelen, bu aptal korkunun aslında bir gerçek haline gelebileceğini belirttiğim tek istisnayı da hatırlıyorsunuzdur. Eğer unuttuysan … … uyuşturucu kullanmaktan bahsediyorum. Tabii ki, doğal erkeklerin gerçekdışı kas yapı beklentilerine sahip olmalarına neden olan aynı ilaç kullanımı, doğal kadınların gerçekçi olmayan kas yapı korkularına sahip olmalarına neden olan aynı ilaç kullanım yöntemidir .

Çoğu kadını korkutan, 3 pound’luk pembe bir dambıldan daha ağır şeylerden kurtarmaya çalışan bu büyük, hantal, erkekçe görünümlü kadın vücut geliştiricileri / sporcuları / güreşcileri, streç / ilaç yardımı ile hantal kas bedenlerine kavuşuyorlardı. Ve tam rakamlar kadınlar için erkeklerden daha farklı olurken, steroid kullanan bir kadın arasındaki farkın derecesinin tatlı kasedine bahse girebilirsiniz. VS değilse daha büyük olmasa da büyük olmayacak bir kadın VS .

Ancak çoğu kadın bunu bilmiyor. Bunun yerine, diğer kadınların steroid kullanımı, en doğal kadınların başında, faydalı bir şey yapmayan anlamsız tonlama egzersizleri ile hayatlarının yıllarını kaybettirenbir korku koymuştur .

 • “Güven ve Bilgi” Sorunu

Ve elbette, elde etmeyi umduğumuz şeyi gerçekleştirmiş birinin açıkça bu konuyla ilgili güvenilir ve bilgili bir bilgi kaynağı olması fikri vardır.

Örnek olayda: müthiş bir vücuda sahip birisi tarafından verilen egzersiz ve diyet tavsiyesi muhtemelen çok değil, o kadar büyük bir vücuda sahip birisi tarafından verilen egzersiz ve diyet önerisinden çok daha iyi ve daha doğrudur.

Teorik olarak, bu yine mükemmel mantıklı. Fakat gerçekte, FAR doğrudur. Kesinlikle, bir spor salonunun iç kısmını hiç görmemiş gibi görünen şişko bir adamın diyet ve fitness konusunda ne konuştuğuna dair herhangi bir fikri olmadığını söylemiyorum (muhtemelen% 99,9 değil) saat).

Ama söylediklerim müthiş vücudu olan adamın aynı derecede clueless olabileceği ve onun diyet ve egzersiz tavsiyesinin eşit derecede at bok olabileceği.

Bu harika görünüyorsa nasıl olabilir? Basit … steroidler ve uyuşturucular. Aptallığın üstesinden gelebilirler. Yanlış şeyler yapmayı telafi edebilirler. Bilgi eksikliğini gizleyebilirler. Eğitimin ve beslenmenin her yönü hakkında yanlış olan birinin yine de bir miktar olumlu sonuç alabilmesi ve yine de “kısaca bakması” için bunu yapabilirsiniz.

Fakat kaliteli tavsiye isteyen bilinçsiz stajyer, bunu bilmiyor. Sahip olmak istediği gibi bir vücuda sahip birini görür ve kişinin yazdığı veya yazdığı her şeyin kesinlikle yüksek kaliteli ve güven verici olduğuna dair otomatik olarak varsayar. Bu tehlikeli bir zihniyettir, çünkü doğru değil.

Ben spor salonumda, çevrimiçi ve medyada bu ilk elden örnekleri günlük olarak görüyorum. En boktan tavsiyeler çoğu zaman en iyi bedenlerle halkın ağzından çıkar. Nasıl? Uyuşturucu insanlara aslında olduğundan daha akıllıca görünmelerini sağlayabilir. (Ve adil olmak gerekirse, şaşırtıcı genetiklerin benzer bir aptallık gizleme etkisine sahip olabileceğini de belirtmeliyim.)

Ve lütfen beni burada yanlış anlama. Harika bir bedene sahip herkesin clueless olduğunu söylemiyorum. Diyet ve fitness dünyasındaki en akıllı insanlardan bazıları en iyi bedenlere sahip insanlar olduğundan, bu açıkça doğru değildir. Burada vurguladığım, müthiş bir vücut, müthiş vücudu elde etmekle ilgili konular hakkında o kişinin ne kadar güvenilir ve bilgili olduğuna dair her şeyi (ya da bazı durumlarda herhangi bir şeyi) söylemiyor.

Yıllarca araştırma, öğrenme, doğru yeme, akıllıca eğitim ve kıçlarını kapatmak sayesinde bu ceset kazanmış olabilirlerdi. Ya da, uyuşturucu / steroidleri kullanabilir, bir salak gibi yenilir ve eğitilebilirlerdi ve yine de hepsine rağmen mükemmel sonuçlar elde etmeyi bitirmiş olabilirlerdi. İlaçlar (ve / veya genetik piyangoyu vurarak) bunu mümkün kılar.

Steroidler vs Doğal: Farkı Farkında Olun

Unutmayın ki bunun bir çeşit ANTİ-steroid madde olması gerekmez. Bu sadece bir PRO-doğal-insan-değil-diğer-insanların-steroid kullanımı sonucu-vahşice-sonuç olarak-sonuç-sonuç anlamına gelir.

Bir daha, başkaları bu tür ilaçları kullanmayı seçmezse saçmalık göstermem. Şahsen bilmiyorum ve yapmıyorum ve bu makalenin bu konuyla gerçekten ilgisi yok.

Buradaki tek amacım , uyuşturucu kullanımının gerçek kas yapı etkilerini ve kullananlar ile yapmayanlar arasındaki farkın gerçek derecesini göstermektir. Niye ya? Bizler Yani olmayan birçok insan gerçeğinin bir sonucu olarak bizim zaman, çaba ya da para herhangi boşa harcamayın vardır .

Bu gerçek genellikle gerçekleştirilmez ve aldatarak bize karşı düzenli olarak kullanılır. Tavsiyem basittir: bunun farkında olmalısın ve sonuçlarını olumsuz olarak etkilemesine izin verme.

Bir güncelleme…

Bu makaleyi yazdıktan sonra, sorulan en yaygın sorulardan biri, testosteron düzeylerimizi doğal olarak arttırmanın yasal olarak ispatlanmış yollarının olup olmadığı .

Cevap aslında evet.

Steroid Sp
Takip Et

Steroid Sp

Sterid Sp at Steroid Sp
Steroid kullanımı her geçen gün artış gösterirken steroidler hakkında bilgi veren kaynaklara ihtiyaç da hızlı bir biçimde yükseliyor. Bu doğrultuda sitemiz steroidlerin bilinçsiz bir biçimde kullanımı sonrasında ortaya çıkabilecek olan sorunları çok iyi bildiği için elinden geldiğince sporculara en iyi şekilde steroid kullanımı hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor.
Steroid Sp
Takip Et


Steroid Satış Destek Hattı

0 Yorumlar

Yorum Yazın

İşaretli * alanlar zorunludur.