Steroid Satış Destek Hattı


Steroid Kür Reklam

Steroid İğnesini Nerede Yaptırabilirsiniz ?

Kısa bir yazı olacak kendi yaptığım araştırmalar sonucun ‘ da sterod iğnesini reçetesiz nerede yaptırabilirsiniz artık biliyoruz 🙂 gerçek den can sıkıcı bir durum çünkü belli riskler taşımak da ve kaş yapayım derken göz çıkarma işine dönüşmektedir.

Şimdi google ‘ de en çok bu konuda hangi kelimeler aranıyor onlara bakalım Steroid Iğnesi Nasıl Yapılır, Steroid Iğnesi Ne Kadar, Steroid Iğnesi Nerede Yapılır, Steroid Iğnesi Nereden Vurulur, Steroid Iğnesi Nereden Alınır, Sağlık Bakanlığı Reçetesiz Enjeksiyon, Recetesiz Enjeksiyon Yapmak Yasak Mı, Reçetesiz Enjeksiyon Uygulaması, Reçetesiz Enjeksiyon Yapmak, Doktor Olmadan Hemşire Enjeksiyon Yapabilir Mi, Sağlık Ocağı Iğne Yapar Mı, Acilde Iğne Vurdurmak bakın google ‘de en çok bunlar aranıyor benim vurduklarım parabolan ve cypionat iğne fiyatı dahil ödediğim rakam 12.5 tl yani haftada 3 kez vuruluyorum bunun ‘ da maliyeti haftalık 75 tl ‘ye takbül ediyor evet malesef biraz pahalı ama bu sizin yaşadığınız yerde aynı fiyat olacak değildir büyük ihtimal ile.

Reçetisiz iğne hakkında soru soracağınız özel sağlık kabinlerine bu soruyu telefon ‘ da sormayın sonuç ‘ da yasak olduğu için telefon ‘ da cevap alamayabilirsiniz.

Çevreniz ‘ deki özel sağlık kabinlerini google üzerin ‘ den sorgulayabilirsiniz örneğin “beylikdüzün” de oturuyorsunuz google aramanız şu şekilde olmalı bu şekilde etrafınız ‘ daki özel sağlık kabinlerini bularak iğnenizi sorunsuz yaptırabilirsiniz.

 

Steroid Kür Reklam
Steroid Sp
Takip Et

Steroid Sp

Sterid Sp at Steroid Sp
Steroid kullanımı her geçen gün artış gösterirken steroidler hakkında bilgi veren kaynaklara ihtiyaç da hızlı bir biçimde yükseliyor. Bu doğrultuda sitemiz steroidlerin bilinçsiz bir biçimde kullanımı sonrasında ortaya çıkabilecek olan sorunları çok iyi bildiği için elinden geldiğince sporculara en iyi şekilde steroid kullanımı hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor.
Steroid Sp
Takip Et


Steroid Satış Destek Hattı

1 Yorum

Ceyhun Bayraktar said:

Cevapla
6 Kasım 2017 at 08:57

Hocam verdiğiniz bilgi için teşekkürler cidden bu şekilde bulabildim günlerdir eczaneler ile uğraşıyorum boşuna ya.

Yorum Yazın

İşaretli * alanlar zorunludur.