Parabolan Hakkında Genel Bilgi

Steroid Satış Destek Hattı


Steroid Kür Reklam

Parabolan olan trenbolone cyclohexylmethylcarbonate. Bir steroid esterin yarı ömrü çoğunlukla yağ çözünürlüğünün suda çözünürlüğüne oranına bağlıdır: esterin uzun zinciri, bu oran daha yüksektir ve yarı ömrü uzamıştır. Bu özel karbonat bir enantat ester ile en yakından karşılaştırılabilir; yarılanma ömrü muhtemelen haftadan biraz daha azdır.

Parabolan’dan bir amp (76 mg trenbolon sikloheksilmetilkarbonat) sadece 58 mg trenbolon asetatakıyaslanabilir  . (Asetat, miligram başına daha etkili, daha etkili, çünkü asetat esteri daha hafiftir ve bu nedenle ağırlığın daha yüksek bir yüzdesi trenbolondur.)

Parabolanın özellikleri daha uzun yarı ömür hariç trenbolon asetat (Finaject) ile aynıdır. Finaject kendisi artık mevcut değilken bazı durumlarda Finaplix’ten enjekte edilebilir preparatlar yapılmıştır. Madde aynı: trenbolon asetat.

Literatürde hiçbir delil bulunmadığı gibi, pratik kanıtlardan da, trenbolonun yağ yakmada “özel bir rolü” olduğunu düşünüyorum. Bunun yerine, olağanüstü güçlü bir steroid, testosteron esterleri olarak miligramın yaklaşık üç katı kadar etkili . Bu nedenle, anabolik steroidlerin bulunduğu herhangi bir mülkiyet , trenbolon miligram başına daha güçlü gösterecektir.

Bilimsel literatürde, trenbolon ile böbrek toksisitesinin belirli olduğuna dair herhangi bir bulgu bulamadım. Normalde 50 mg / gün dozunda herhangi bir problem yaşamayan birçok kullanıcı biliyorum. Ancak böbrek sorunlarının anekdot iddiaları vardır. Bununla birlikte, bana göre, bu sadece inanılmaz miktarda uyuşturucu isteyen atletler ve suçun trenbolonda (aslında trenbolon asetat yerine Parabolan’da) nasıl atılabileceği konusunda net değil.

Ayrıca, trenbolonun, testosteronun kendisinin yaptığı gibi , belirli miktarda anabolik etki için daha fazla saldırganlık seviyesine neden olduğu açık değildir . Bununla birlikte, miligram bazında, şüphesiz yapar. Madde, çoğunlukla görülen etkiye yönelik yutturmacaya rağmen kontrol edilemeyen “boğuk öfke” ye neden olmaz.

Steroid Kür Reklam
Steroid Sp
Takip Et

Steroid Sp

Sterid Sp at Steroid Sp
Steroid kullanımı her geçen gün artış gösterirken steroidler hakkında bilgi veren kaynaklara ihtiyaç da hızlı bir biçimde yükseliyor. Bu doğrultuda sitemiz steroidlerin bilinçsiz bir biçimde kullanımı sonrasında ortaya çıkabilecek olan sorunları çok iyi bildiği için elinden geldiğince sporculara en iyi şekilde steroid kullanımı hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor.
Steroid Sp
Takip Et


Steroid Satış Destek Hattı

0 Yorumlar

Yorum Yazın

İşaretli * alanlar zorunludur.