Kısa Yoldan Kilo Almak ve Hacim Kazanmak

Steroid Satış Destek Hattı


Steroid Kür Reklam

Çoğu kişinin sorunu olan kilo alamamak, hep duyarız çok yiyorum ama kilo alamıyorum. Aslında çok yemek değil ne yediğini bilmek insana kilo aldırır, tabi burada sağlıklı et kütlesinden bahsediyoruz. Şimdi en temel sorundan başlayalım hacim kazanmak.. 

Hacim nasıl hesaplanır, Yüksek hacimli antrenman hacim set sayılarını, set tekrarlarını ve direnç miktarını çarpmayla bulunabilir. Yüksek tekrarların daha sık yapılması yüksek hacimli antrenmanlarla vücuda alıştırmak en iyisidir.Yeni başlayanalar için hacim antrenmanları çok önemlidir, merdiven etkisi olarak tanımlanan yani yapılan antrenmanın bir önceki antrenmanda sağlanan yarara bağlı olması durumu yeni başlayanlarda yüksek hacmin önemini vurgular.
Tecrübeli bir sporcu için ise zaten ilerleyen vücut sistemi daha ileri bir hacme gereksinim duyduğundan, yeni başlayan bir sporcu hacmi sınırlandırmak zorundayken tecrübeli olan sporcu her kas grubu için çeşitli egzersizler yapabilecek durumdadır.

Yüksek hacimli antrenmanların dezavantajları nedir, diyecek olursak. Yüksek hacimli antrenman her zaman için avantajlı değildir. Bilinen iki dezavantajından birisi aşırı antrenman riski olarak söylenebilir. Bu risk vücudun sınırının aşılmasına sebebiyet verir. Bu nedenle zarar verici etkilerden kaçınmak için birkaç haftada bir setlerin ve tekrarların sayısı düşürülmelidir. Yüksek hacim antrenmanı gibi tek tip bir antrenman için çok fazla zaman harcamak ilerlemenin hızını azaltacağından, ağır ağırlıklı ve sayıca az tekrar çeşitlilik sağlayacağından aşırı antrenman sorununu ortadan kaldıracaktır.

Yüksek hacimli antrenman yüzünden gerekenden ve alışık olduğumuz süreden fazlasını yüksek hacme harcayarak geçirebiliriz. Uzun antrenman seansları sürekli dayanıklılık ve büyüme sağlama olasılığını azaltır. Bu nedenle öğün programları bu seanslara göre hazırlanmalıdır. Antrenman yapmadan önce, antrenman sırası ve antrenmandan sonra beslenmeye dikkat edilmedir. Sıvı alımı da yeterli miktarda yapılmalıdır.

Steroid Sp
Takip Et

Steroid Sp

Sterid Sp at Steroid Sp
Steroid kullanımı her geçen gün artış gösterirken steroidler hakkında bilgi veren kaynaklara ihtiyaç da hızlı bir biçimde yükseliyor. Bu doğrultuda sitemiz steroidlerin bilinçsiz bir biçimde kullanımı sonrasında ortaya çıkabilecek olan sorunları çok iyi bildiği için elinden geldiğince sporculara en iyi şekilde steroid kullanımı hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor.
Steroid Sp
Takip Et


Steroid Satış Destek Hattı

0 Yorumlar

Yorum Yazın

İşaretli * alanlar zorunludur.

Bir Cevap Yazın