Steroid Satış Destek Hattı


Steroid Kür Reklam

Yaz geliyor herkes bi fit olma, karın kaslarını çıkarma peşinde fakat definasyon dönemlerinde çoğunlukla kas kayıpları yaşanıyor, bu kas kayıplarının temel sebebı de six pack yani karın kası hastalığı tabiki karın kası estetik ve çok güzel görünen bir kas grubu ancak belirgin kaslara sahip olayım derken hali hazırda olan kas kütlelerinizi de kaybetmeyin. Kas kütlelerinizi kaybetmemek ve kış boyunca elde ettiğiniz kazanımlarınızı çöpe atmamak dikkat edilmesi gereken önemli faktörlerdir.

Hem yağ yakımını desteklemek hem de diyet yaparken kas kaybetmemek için önemli olan beslenme ve antrenman programına sadık kalmali azimli ve sabırlı olmalıdır. Bu konuda hemfikirsek hemen başlıyalım ne yapmamız gerektiğine.

Kas kaybı nasıl olur, ücudumuzda meydana gelen kas kaybı ve su kaybının en büyük nedeni, ilk olarak diyetler yani bilinçsizce yapılan diyetler. Hiç hareket etmeden kullanılan diyetler, kas kaybına yol açıp yalancı bir zayıflama sağlar. Ve bu durum fazla uzun sürmez, verdiğimiz yani kaybettiğimiz kaslar bize yağ olarak döner. Bu durumun uzun süreli olmamasının nedeni kas kaybının metabolizma üzerindeki yavaşlama etkisidir.

Kas kaybı nasıl engellenir, diyet sırasında sıklıkla yapılan hatalardan bir tanesi de sıfır karbonhidrat uygulamasıdır. Aldığınız karbonhidrat miktarını azaltarak kesinlikle kilo verebilirsiniz, fakat fazlasıyla güçsüz ve yorgun kalırsınız hem de ciddi boyutta kas kaybınız olur. Yağlar sizin düşmanınız değildir, genellikle diyetlerde yapılan hatalardan birisi de yağları tamamen beslenme programından çıkarmaktır.Diyete girildiğinde, besin ve kalori tüketimi azaldığı için protein alımına dikkat etmek vücudun anabolik durumda kalması için çok büyük önem taşır. Gün içinde protein alımınız kas kaybını en alt seviyeye çekmek için kilo başına 2-3 gr olmalıdır.

Steroid Sp
Takip Et

Steroid Sp

Sterid Sp at Steroid Sp
Steroid kullanımı her geçen gün artış gösterirken steroidler hakkında bilgi veren kaynaklara ihtiyaç da hızlı bir biçimde yükseliyor. Bu doğrultuda sitemiz steroidlerin bilinçsiz bir biçimde kullanımı sonrasında ortaya çıkabilecek olan sorunları çok iyi bildiği için elinden geldiğince sporculara en iyi şekilde steroid kullanımı hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor.
Steroid Sp
Takip Et


Steroid Satış Destek Hattı

0 Yorumlar

Yorum Yazın

İşaretli * alanlar zorunludur.

Bir Cevap Yazın