Doğal Kas Nasıl Yapılır ? Kas Nasıl Geliştirilir

Steroid Satış Destek Hattı


Steroid Kür Reklam

Doğal Kas Nasıl Yapılır ? Kas Nasıl Geliştirilir

Kas kazanmayı düşündüğünüzde, gerilme kafanızın içine ilk giren ilk şey değildir. Ancak kas yapımında gerilmenin kritik bir rol oynadığını biliyor muydunuz?

Vücudundaki her kas, fascia olarak bilinen sert bağ dokusu torbasında bulunur. Fascia, kaslarınızı vücudunuzdaki doğru yerde tutmanız için önemlidir.

Ancak fascia da kas büyümesini geri alıyor olabilir. Kaslarınız hakkında biraz düşünün. Onları eğitiyorsun ve düzgün besliyorsun. Büyümek istiyorlar ve büyüyorlar, ancak bir şeyler onları geri alıkoyuyor. Büyümeleri için yerleri yok!

Fasiyes çok zor olduğu için, kas odasının genişlemesine izin vermez. Bu, küçük bir yastık kılıfına büyük bir yastık doldurmak gibidir. Kas büyüklüğü ne kadar zor ya da ne kadar iyi yiyorsanız bakılmaksızın değişmeyecek, çünkü kaslarınızdaki bağ dokusu içindeki kasları sıkıştırıyor.

Bunun en güzel örneği baldır kasıdır. Alt bacak vücutta muazzam ağırlık taşıyıcı görevleri nedeniyle başörtüsü ile delik açılmıştır. Bu fascia yüzünden birçok eğiticinin buzağılarını geliştirmesi çok zor.

Çözüm: germe.

Steroid Kür Reklam

Yukarıdaki yastık kılıfı örneğini kullanarak, yastık kılıfının boyutunu gererek uzattığınızı düşünün. Birdenbire, içinde yastık daha fazla yere sahiptir ve bu yeni alanı dolduracak şekilde genişleyecektir.

Belli koşullar altında kaslarınızı gererek, asanızı gerdirip kaslarınıza büyümek için daha fazla yer açabilirsiniz.

Etkili fasyal gerdirmenin anahtarı pompadır. Kaslarınızı tutan çantaları genişletmek için gerilmeye en uygun zaman kaslarınızın kan dolaştırılmasıdır.

Kaslarınız tamamen pompalandığında ön pança bastırıyorlar. O zaman sıkı bir şekilde gererek şerit üzerindeki baskıyı arttırırsınız, ki bu da ön panonun genişlemesine neden olabilir.

Arnold Schwarzenegger’in inanılmaz göğüs gelişimine sahip olmasının başlıca nedenlerinden biri, göğüs egzersizlerini dumbell flyes ile bitirmesiydi. Bu egzersiz pektoral kasların gerginliğini vurguluyor. Egzersiz sırasında göğsünü kan dolaştırırdı, daha sonra sineklerin alt kısmında gergin tutarak sinek yapardı. Bu göğüs odasını muhteşem oranlarda büyütmek için verdi.

Fasyal gerdirme düzenli gerdirmeden daha titizdir, ancak sonuçlar şaşırtıcı olabilir. Ön panzanın genişlemesine neden olacak kadar gergin olduğunuzda, gerçekten hissedeceksiniz! Kemeri gerdirmek üzereyken kas kuvvetlendirmek için kasaya karşı çalışırken güçlü bir çekme hissi ve basınç hissetmeniz gerekir.

Kasınızı yırtmaya veya kendinize zarar vermeye neden olacak kadar gergin olmadığınızdan emin olun. Hızla iyi bir esneme ile kötü esneme arasındaki farkı ayırt etmeyi öğreneceksiniz. Keskin bir acı hissetmemelisin, sadece kararlı bir çekin.

Fascia’yı esnemenin etkilenmesi için zaman vermeniz gerektiğinden, her gerinmeyi en az 20-30 saniye tutun. Şapkanızın genişlemesi için bir sebep vermeniz gerektiği için ancak tam pompalanan bir kasınız olduğunda sert şekilde gerin. Kaslarınız pompalanmazsa normalde gerin.

Germe ile ilgili talimatları şu adresten bulabilirsiniz: http://www.fitstep.com/Library/Info/Stretching1.htm

Artan esnekliğin belirgin faydalarının yanı sıra, bir kas grubu için yaptığınız her setten sonra bir dizi sert gerilme, kaslarınızın büyüklüğü ve büyümek için daha fazla yetenekleri üzerinde inanılmaz bir etkiye sahip olabilir.

Steroid Sp
Takip Et

Steroid Sp

Sterid Sp at Steroid Sp
Steroid kullanımı her geçen gün artış gösterirken steroidler hakkında bilgi veren kaynaklara ihtiyaç da hızlı bir biçimde yükseliyor. Bu doğrultuda sitemiz steroidlerin bilinçsiz bir biçimde kullanımı sonrasında ortaya çıkabilecek olan sorunları çok iyi bildiği için elinden geldiğince sporculara en iyi şekilde steroid kullanımı hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor.
Steroid Sp
Takip Et


Steroid Satış Destek Hattı

0 Yorumlar

Yorum Yazın

İşaretli * alanlar zorunludur.